Renk Seçin : Siyah Turuncu Mavi Kırmızı Mor Yesil
Hizmetler

Hizmetler

İzin ve Ruhsatlar
1-)Yapı Ruhsatı (İnşaat Ruhsatı) : Mimari–statik – betonarme çelik karkas-tesisat ve elektrik projelerini (3) suret OSB’ye teslim eden yatırımcımıza aynı gün ruhsat verilmektedir. Bölgemiz yapı denetim mevzuatı kapsamındadır.
2-) Yapı Kullanma İzin Belgesi : Tesis yatırımını tamamlayan yatırımcımıza,bina yangın ve itfaiye raporu SSK ve vergi ilişiksizlik belgelerini OSB’ye ibrazını takiben bir günde verilmektedir.
3-) İşyeri Açma-Çalışma Ruhsatı : Tesisin işletmeye açılışını takiben 50 işçiye kadar OSB’ce verilmektedir.ÇED gerektirmeyen yatırımlarda bir günde
düzenlenmektedir.

Elektrik Hizmetleri 
Ruhsatları alınan tesise,kurulu elektrik gücü oranında güvence teminatı alınarak bir saat içinde abone sözleşmesi yapılarak sanayi elektriği OSB’ce verilmektedir.
Su ve arıtma işletmesi OSB tarafından yapılmaktadır.Tahmini aylık tüketim üzerinden abonman bedeli alınarak imzalanan sözleşmeyi takiben tesise bir saat içinde su bağlanmaktadır. Su kullanımında kısıtlama yoktur.Debisi 50 sn/lt olan derin kuyulardan su üretimi yapılmaktadır.Su/Atık su
Su şebeke hattı bölgemiz yatırımcılarının kullanımı için müsait durumdadır. Arıtma tesisimiz mevcuttur.

Doğal Gaz
OSB’ce kullanılmaktadır. Doğalgaz Dağıtım Şirketine abone olunması gerekmektedir. (KARGAZ)

Telefon/İnternet 
500metre mesafedeki Telekom işletmesince verilmektedir. Telefon ve ADSL aboneliği 1 saat içinde aktif hale gelmektedir.

Bakım Onarım
Bölge bakım-onarımı OSB tarafından,tesis ve işletmelere özel firmalarca sözleşme ile yapılmaktadır.Hiçbir sorun bulunmamaktadır.

İtfaiye Hizmetleri
Bölge içi yangın şebekesi ve 500 metre mesafedeki Korgun ilçe belediyesince verilmektedir.Köpüklü itfaiye aracı mevcuttur.

Sağlık
500 metre mesafedeki ilçe sağlık grup başkanlığınca 24 saat esasına göre hizmet verilmektedir.

Güvenlik
500 metre mesafedeki ilçe polis karakolu ve 1.000 metre mesafedeki ilçe jandarma karakolu tarafından devriyeler halinde verilmektedir.Bölgemiz polis merkezi alanı içindedir.

Temizlik/Karla Mücadele
500 metre mesafedeki Korgun ilçe belediyesince temizlik, karla mücadele, Belediye ve OSB tarafından müştereken verilmektedir.

Danışmanlık
Teknik ve mali danışmanlık hizmetleri geniş çapta ve kapasitede Çankırı ilinde verilmektedir.

Banka Şubeleri/ATM
Her nevi bankacılık ve ATM hizmetleri 19 km. Çankırı il merkezinde ve 500 m. Korgun ilçesinde mevcuttur.

Facebook'ta Biz